Kapat

Saygıdeğer Tüketicimiz,

Bizler Teksüt Ailesi olarak, Kurucumuz Recep Arınık önderliğinde 1956 yılında çıktığımız bu yolda, her zaman gelişmeyi ve büyümeyi hedefledik. Alınan her kararda, yapılan her yatırımda hedefimiz her zaman daha kaliteli, daha sağlıklı ve daha lezzetli ürünler üretmek olmuştur. Ürün çeşitlerimizi mümkün olduğunca sizin istekleriniz doğrultusunda oluşturduk ve önerileriniz de talepleriniz de her zaman yol göstericimiz olmuştur.
Süt ürünlerinin ne kadar hassas yapıda olduğunu, hijyenin önemini hem kendimiz hergün hatırladık, hem de çalışanlarımıza verdiğimiz eğitimlerle, hijyeni bir zorunluluktan öte alışkanlığa dönüştürmelerine olanak sağladık.
Ürünlerimizin içeriklerini her zaman doğal ve sağlıklı tutmayı amaçladık. Kendi çocuklarımıza yedirmeyeceğimiz hiç bir ürünü üretmedik. Kazanılmış kalite belgelerimiz ve sürekli gerçekleşen denetimlerin olumlu sonuçlarından anlıyoruz ki bu amacımıza her zaman ulaşıyoruz.
Bulunduğumuz bölgenin, güzel Gönen’in, iklimsel avantajlarının getirdiği yüksek süt kalitesi ile ürettiğimiz ürünlerimizin bu kadar kaliteli olmasının bir başka nedeni de, sütün toplandığı noktada yılların bilgi birikimi olan, sadakatini esirgemeyen çiğ süt üreticimizin çok deneyimli ve eğitimli olmasıdır.
Lojistik prensibimiz çerçevesinde çiğ sütün toplandığı noktadan başlayarak, market reyonuna varan peynirin yolculuğunda bizleri desteklediğiniz ve markamıza güvendiğiniz için teşekkürü borç biliriz.

TEKSÜT YÖNETİM KURULU